Termoska na kávu

termoska na kavu

Každý kto má rád teplú kávu ocení ak termoska na kávu bude po ruke. Malá šikovná vecička na cesty, ktorá vodu udrží teplú.

V dnešnej dobe je mnoho variant, rozmerov a dizajnov termosiek. Predovšetkým však existujú už aj termosky malých rozmerov, ktoré sú skladné, kompaktné a ľahko prenášateľné, čo je dosť dôležité hlavne pri cestovaní.

Napríklad mini termoska s objemom 300ml Vám postačí na prípravu približne troch kávičiek, ktoré si viete pripraviť pomocou cestovného kávovaru. Jej uzáver je šrubovateľný a má dvojité dno. Existuje dokonca ešte menšia termoska, s objemom len 125ml, takže ju viete nosiť napríklad aj v kabelke ;). Táto termoska vystačí na cca 1-2 kávičky z cestovného kávovaru, má výsuvný uzáver a taktiež dvojité dno.

Skvelou termoskou je aj termoska Wacaco Nanovessel 3v1. Je to termoska pre cestovné kávovary Wacaco Nanopresso a Wacaco Minipresso a ponúka 3 funkcie: 1.) Termoska, ktorú našrubujete priamo na kávovar Wacaco Nanopresso, vďaka čomu nestratíte žiadne teplo prelievaním vody, 2.) termo hrnček, 3.) klasická termoska so sitkom na čaj.

Alebo môžete siahnuť po vychytávke Smart termoska Staresso. Kombinuje v sebe termosku, zásobník na čaj alebo kávu a filter. Filter, ktorý je umiestnený v hornej časti sa aktivuje až stlačením tlačidla. Do tej doby je káva alebo čaj odizolovaný od vody, vďaka čomu si môžete vychutnať čerstvo pripravený nápoj kedykoľvek a kdekoľvek.

Záver? Termoska nemusí byť len obyčajná termoska. Tieto termosky sú špeciálne a naozaj praktické. Tak čo? po ktorej siahnete vy? 🙂